Още един въпрос:
утре ще слагам т. чиния. Купил съм т.нар. уплътнение:
uplytn.JPG (49.02 KиБ) Видяна 2515 пъти
Има ли нещо по-така в монтирането му?
Аз си го представям така:
1. надявам го на шпилките
2. Слагам тоалетната чиния
3. Стягам болтовете
4. Отрязвам стърчащата изолация
5. После минавам със санитарен силкон
???? Така ли е?
утре ще слагам т. чиния. Купил съм т.нар. уплътнение:
Прикачен файл:
uplytn.JPG (49.02 KиБ) Видяна 2515 пъти
Аз си го представям така:
1. надявам го на шпилките
2. Слагам тоалетната чиния
3. Стягам болтовете
4. Отрязвам стърчащата изолация
5. После минавам със санитарен силкон
???? Така ли е?
