Здравей don_dzatara,бях направил такава аларма само че тя беше с датчик за движение.Накрая има вързан GSM който ти звъни ако има нарушение (движение)в обсега на датчика .Това не зная дали те устройва?
DSC00656.JPG (58.14 KиБ) Видяна 1768 пъти
DSC00816.JPG (43.63 KиБ) Видяна 1768 пъти
Прикачен файл:
DSC00656.JPG (58.14 KиБ) Видяна 1768 пъти
Прикачен файл:
DSC00816.JPG (43.63 KиБ) Видяна 1768 пъти