420527
Общи правила за ползване на форума
Последно мнение от Тани « нед юли 01, 2012 11:22 pm
Публикувано в Практични решения
Отговори: 1
356923
Защо бе изтрито Вашето мнение
Последно мнение от hygro « пет сеп 18, 2009 11:55 pm
Публикувано в Практични решения
338181

2650 теми в Баня

Порцеланов капак за моноблок
Последно мнение от Bechev « ср авг 13, 2008 5:21 pm
Отговори: 4
2539
Цветя в банята
Последно мнение от n_a « вт авг 12, 2008 7:17 pm
Отговори: 6
3602
Глупави въпроси
Последно мнение от iskar « съб авг 09, 2008 4:04 am
Отговори: 14
4207
VIDIMA
Последно мнение от plumber « пет авг 08, 2008 8:51 pm
Отговори: 5
4700
Между двата тавана
Последно мнение от Борис « вт авг 05, 2008 10:29 pm
Отговори: 6
3227
проблеми с моноблока
Последно мнение от Time2Burn « вт авг 05, 2008 6:55 am
Отговори: 1
1689
Термостатна батерия
Последно мнение от astra_1940 « съб авг 02, 2008 2:03 pm
Отговори: 8
6236
И пак за параван в банята
Последно мнение от asinka « нед юли 27, 2008 10:14 pm
Отговори: 23
12669
изграждане на корито за душа
Последно мнение от fichtenweg « нед юли 27, 2008 8:38 pm
Отговори: 23
8769
Облицовка с камък
Последно мнение от vidrata « съб юли 26, 2008 9:23 pm
Отговори: 1
2096
Направа на баня-как и колко пари?
Последно мнение от radoslav74 « пет юли 25, 2008 10:16 pm
Отговори: 10
6777
Може ли без сифон?
Последно мнение от vidrata « чет юли 24, 2008 9:49 pm
Отговори: 9
4153
ceni za bania
Последно мнение от vidrata « ср юли 23, 2008 8:58 pm
Отговори: 41
14929
Топло и хидроизолация на баня в къща
Последно мнение от Steelmen « ср юли 23, 2008 3:11 pm
Отговори: 4
5545
Въпрос за плочки
Последно мнение от Time2Burn « нед юли 20, 2008 10:11 pm
Отговори: 1
1998
въпрос за декорация
Последно мнение от Теди « нед юли 20, 2008 7:11 pm
Отговори: 2
2276
Монтаж моноблок - с ПВЦ-тръба или гъвкава връзка
Последно мнение от Time2Burn « нед юли 20, 2008 11:23 am
Отговори: 38
20037
Плочки - големи или малки
Последно мнение от $64EN « съб юли 19, 2008 7:08 pm
Отговори: 4
3198
Баня на 3 кв, тоалетна на 1 кв.м.
Последно мнение от Rumen Iankov « пет юли 18, 2008 9:26 pm
Отговори: 5
4423
Преустройство на баня 3 кв.м.
Последно мнение от Dani « ср юли 16, 2008 12:21 pm
Отговори: 13
13355

Форум Баня | Включи се в дискусията:

Сподели форума: