420535
Общи правила за ползване на форума
Последно мнение от Тани « нед юли 01, 2012 11:22 pm
Публикувано в Практични решения
Отговори: 1
356930
Защо бе изтрито Вашето мнение
Последно мнение от hygro « пет сеп 18, 2009 11:55 pm
Публикувано в Практични решения
338182

2650 теми в Баня

700лв труд
Последно мнение от solo5 « пет сеп 19, 2008 4:11 pm
Отговори: 30
12528
Пералня в банята?
Последно мнение от trevora « чет сеп 18, 2008 9:12 pm
Отговори: 16
6575
Проблеми след "майстор"
Последно мнение от toci1 « чет сеп 18, 2008 9:05 pm
Отговори: 51
23371
капак - биде
Последно мнение от battoni « чет сеп 18, 2008 10:46 am
Отговори: 3
3793
Какво да правя с втория сифон???
Последно мнение от gotsum « ср сеп 17, 2008 2:43 pm
Отговори: 6
3284
Монтаж на душ кабина
Последно мнение от vidrata « вт сеп 16, 2008 10:59 pm
Отговори: 9
6328
Система за спестяване на водата вкъщи
Последно мнение от emil_v r « вт сеп 16, 2008 10:34 pm
Отговори: 1
2008
Лепене на плочки върху старо лепило ?!
Последно мнение от tassel « вт сеп 16, 2008 7:44 pm
Отговори: 48
22616
Вградено казанче
Последно мнение от justice « вт сеп 16, 2008 11:30 am
Отговори: 13
6410
Вградено казанче - Закрепванеза!?!?!
Последно мнение от plumber « пон сеп 15, 2008 7:11 am
Отговори: 22
8419
въпрос за врата за баня?
Последно мнение от finty « нед сеп 14, 2008 7:04 pm
Отговори: 50
57433
Въпроси за баня..
Последно мнение от Rumen Iankov « съб сеп 13, 2008 4:22 pm
Отговори: 31
14425
Захващане на гранитен плот в баня
Последно мнение от skad « съб сеп 13, 2008 2:44 pm
Отговори: 31
22136
Фирма за ремонт на баня? - Препоръки
Последно мнение от solo5 « чет сеп 11, 2008 8:10 pm
Отговори: 6
2857
с какво да мина фугите
Последно мнение от vidrata « пон сеп 08, 2008 11:24 pm
Отговори: 4
2408
Тръбите за топлата се падат в душкабината - съвети?
Последно мнение от finty « пон сеп 08, 2008 11:48 am
Отговори: 8
4347
Гранитогрес в банята - може ли?
Последно мнение от ivtabov « нед сеп 07, 2008 9:21 pm
Отговори: 6
4064
Майстор
Последно мнение от velsi « съб сеп 06, 2008 8:47 am
Отговори: 2
1742
Лепене на плочки в баня без наклон-възможно ли е???
Последно мнение от detronik « чет сеп 04, 2008 4:27 pm
Отговори: 5
3096
Кое е вярно ?
Последно мнение от LazarGanev « ср сеп 03, 2008 10:41 pm
Отговори: 11
6197

Форум Баня | Включи се в дискусията:

Сподели форума: